23. 4. Vojtěch

Pátek Zataženo 11/1 °C

Úvod > Obec > Aktuality

Zrušení úředních hodin

Dobrý den, z důvodu mé nepřítomnosti v pondělí 3.10.2022 budou úřední hodiny na Obecním úřadě zrušeny.

Děkuji za pochopení.

Lucie Podborská, starostka

Nominace na významnou osobnost Pardubického kraje

Nominace na ocenění osobností PK.jpg

Okresní výstava ovoce a zeleniny

Výstava ovoce a zeleniny 2022.pdf

Úplná uzavírka komunikace do Svitavy-Lány

Od 26.9.2022 (pondělí) do 16.10.2022 ( neděle) bude úplná uzavírka komunikace z Kamenné Horky do Svitavy-Lány. Objízdná trasa do Svitav povede po místní komunikaci "Silnička".

Prodej kuřic

Bromová-Seč bude prodávat kuřice různých barev, cena 185-245 Kč/kus dle stáří kuřic.

Prodej se uskuteční v neděli 25.9.u bývalé Jednoty ve 13,30 hod.

Mimořádné zrušení úředních hodin

Z důvodu mé pracovní schůzky mimo kancelář budou mimořádně úřední hodiny v úterý 6.9. od 16-18 hodin zrušeny.

Děkuji za pochopení

Lucie Podborská

Odečet vodoměrů

Dobrý den, dne 1.-2.9.2022 proběhne v naší obci odečet vodoměrů. Zanechte stavy vašich vodoměrů na viditelném místě. Děkuji Podborská

Zájezd na Floru Olomouc

Obecní úřad pořádá v pátek 30.9.2022 zájezd na Floru Olomouc. Odjezd bude v 8.00 hod ze zastávky u kostela. Pokud budou cestující až z horní části obce, autobus pojede až na zastávku " Na Rozcestí". Cestou zpět se zastavíme na pravidelné zastávce v Lošticích. Zájemci hlaste se na tel. čísle 721 658 703.