13. 6. Antonín

Středa Jasno 27/14 °C

Úvod > Obec > Aktuality

Očkování psů

Dne 9.6.2021 proběhne v naší obci očkování psů. Začátek je v 16, 30 hod na zastávce Na rozcestí a dále se bude pokračovat směrem dolů po zastávkách. Cena vakcín je :

vzteklina- 100,- Kč

kombinace- 250,- Kč.

Prodej jahod

Dobrý den, v naší obci se nyní prodávají čerstvé jahody za 75,- Kč/kg. Jahody prodává pan Kratochvíl a je možné si s ním domluvit i jiný termín na tel. 604 874 546.

Zavedení mobilního rozhlasu

Vážení spoluobčané,

spustili jsme pro vás službu Mobilní Rozhlas, díky které s vámi nyní můžeme komunikovat moderně a efektivně. Občané, kteří se do Mobilního Rozhlasu zaregistrují, od nás budou dostávat důležité informace o dění v Kamenné Horce, a to prostřednictvím SMS, e-mailů nebo zpráv do aplikace.

Co vám přinese registrace do Mobilního Rozhlasu?

·         poslech běžných hlášení rozhlasu přímo z mobilu

·         novinky z úřadu přímo do telefonu

·         upozornění na krizové situace - výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, atd.

·         pozvánky na sportovní a kulturní akce

·         pozvánky na brigády dobrovolníků, kteří rádi v obci pomáhají

·         účast ve veřejných anketách

Registrace je zdarma. V registračním procesu si můžete nastavit, jaké informace vás zajímají. Vaše údaje budou v bezpečí v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

Jak se zaregistrovat?

1.       Přes webovou stránku https://obeckamennahorka.mobilnirozhlas.cz/registrace

2.       Přes mobilní aplikaci Mobilní Rozhlas Stáhnout pro Android Stáhnout pro iOS

3.       Vyplněním registračního letáku a předáním na úřad obce Kamenná Horka

Změna autobusové dopravy v době uzavírky železničního přejezdu

680803.pdf

V době úplné uzavírky železničního přejezdu sil. III/0436 v obci Svitavy-Lány v období od 3.5.2021-14.5.2021 z důvodu opravy železničního přejezdu P6828, bude dotčena linka autobusové dopravy 680803 ( dopravce ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.). Autobusy pojedou ze zastávky Svitavy-autobusové nádraží po objízdné trase po sil. I/34 a dále pak po místní komunikakci ( silnička) do zastávky Kamemnná Horka- dolní zast. Spoje 6 a 9 budou obsluhovat také zastávku Kamenná Horka-transformátor, kde se otočí. Dále již jedou dle jízdního řádu.

Uzavírka železničního přejezdu

Dobrý den, od 3.5.-14.5.2021 bude úplná uzavírka železničního přejezdu P6828 sil. III/0436 v obci Sitavy- Lány.  Bude tedy nutné k cestě do Svitav využívat místní komunikaci  na  p.č. 3340 (silnička).

Firma JUKKA - nabídka

img20210422_11012998.png

Mas Svitava z.s. - Tvorba strategie CLLD 2021-2027

Dobrý den, Mas Svitava z.s žádá tímto neziskové organizace, spolky, nadace, nadační fondy a zemědělce, lesníky a podnikatele, aby  VŠECHNY záměry a potřeby, které mají napsali do dotazníku týkající se tvorby strategie CLLD 2021-2027.

odkaz na dotazník pro neziskové organizace, spolky nadace, nadační fondy: https://forms.gle/R46BEnP8a1i2bGbf6

odkaz na dotazník pro zemědělce, lesníky a podnikatele: https://forms.gle/c3riXhybAjHrXjB26

Dotazník pro zemědělce, lesníky a podnikatele se skládá ze tří částí: každá cílová skupina vyplňuje pouze tu svoji část.

Uzávěrka bude dne 25.4.2021.

Odečet vodoměrů

Dobrý den, v pátek 12.3.2021 bude v naší obci probíhat odečet vodoměrů. Napište své stavy vodoměrů na lístek a umístěte jej na viditelné místo u vašeho domu. Děkuji Podborská

Pardubický podnikatelský inkubátor P-PINK

Pardubický podnikatelský inkubátor, P-PINK představuje další nabídky. Přečtěte si, jaké akce pro vás chystá na březen a na celý rok.

Zjistěte, proč je užitečné P-PINK sledovat. Odkaz na zpravodaj je zde:

Nabídka-Příměstský tábor, Moravská Třebová

moravska_trebova.pdf