27. 9. Jonáš

Zájezd na Floru Olomouc

Datum konání: 15. 10. 2021

PODZIMNÍ FLORA OLOMOUC 2021 - HORTIKOMPLEX.png

Obecní úřad pořádá dne 15.10.2021 zájed na Floru Olomouc. Odjezd autobusu bude v 7,45 hod od zastávky- u kostela dále pokračujeme směrem dolů po zastávkách. Odjezd z Olomouce bude mezi 13,30-14,00 hod. Cestou zpět uděláme malou zastávku v Lošticích. Hlásit se můžete na obecním úřadě na tel. čísle: 721 658 703.

Hledá se fenka Enny

Hledá se fenka Enny.docx

Rytířský a lukostřelecký turnaj - O POKLAD SV. VÁCLAVA

Rytířský a lukostřelecký turnaj (1).pdf

Prodej kuřic

Firma Bromová-Seč bude prodávat hnědé a bílé kuřice, stáří 20 týdnů za 200,- Kč/kus.

Prodej se uskuteční v sobotu 18.9.2021 na zastávce u kostela ve 13:30 hod.

Nákup mobiliáře pro veřejné prostranství obce Kamenná Horka

Název projektu- Nákup mobiliáře pro veřejné prostranství obce Kamenná Horka

Projekt byl realizován prostřednictvím MAS Svitava z.s. z Programu rozvoje venkova ( SZIF) s dotační podporou až 80%.Jedná se opravu schodiště u hřbitova a chodníku u Obecního úřadu, dále byl doplněn mobiliář na hřbitově a dětském hřišti.

Logo Mas.png                PRV.png

Očkování bez registrace

Očkování bez registrace.pdf

Trasa očkovacího kamionu.pdf

Odečet vodoměrů

Dne 1.9.2021 bude v naší obci probíhat odečet vodoměrů. Připravte stav Vašeho vodoměru na viditelné místo.

Policie ČR- náborové letáky

Nábor PČR 2.jpg   Nábor PČR 1.jpg

Bližší informace.docx

Pozor na hackery!

Kyberkampaň_ informační letáček_vishing.pdf

210713_ppt_TK Kyberkampaň aneb cílem hackera můžete být i vy.pdf

Pozor na hackery Jejich cílem mohou být všichni, kteří sdělí přístupové údaje do internetového bankovnictví nebo údaje o platební kartě jiné osobě, v tomto případě kyberzločinci, který se vydává například za zaměstnance banky nebo policistu. Eventuálně žádá provedení platební transakce z důvodu hrozícího útoku na bankovní účet. Na vyjmenované žádosti nereagujte a kontaktujte banku nebo policii‼️

Chcete-li si vyzkoušet, zda přežijete v online světě, je zde pro vás kybertest: www.kybertest.cz

Kyberbezpečnost není Policii ČR stejně jako České bankovní asociaci a společnosti ESET lhostejná, proto se této aktivitě věnují.

Pohádkový den pro děti i dospělé

LETAK OFIKO png.pngKamnenná Horka - 24.7.2021 - Špunti na vodě .jpg