8. 5. Den osvobození

Pátek Polojasno 17/6 °C
Sobota Oblačno 18/7 °C

Úvod > Obec > Aktuality

Charita Polička- nabídka volných pracovních pozic

2023_06_CDZ všeobecná sestra.docx.pdf

2023_06_DH_lékař.docx.pdf

2023_06_DZP zdravotní sestra.docx.pdf

Cyklo závod- Vendolí

Mapa tratě Vendolské dětské cross country 2023_nová verze.jpg  Mapa závodu dětských odrážedel 2023.jpg

IV. závod Vendolí...a přece se točí 2023_.pdf

Pardubický kraj- Vyhlášení 2. výzvy kotlíkových dotací

Informace k vyhlášení 2. výzvy kotlíkových dotací.pdf

Pravidelné letní jízdy v Pardubickém kraji

Informace k pravidelným letním jízdám parních vlaků na území Pardubického kraje.

Kulturní akce- Den se zvířátky s večerním promítáním

Den se zvířátky-2.png         Kamenná Horka - 1.7.2023 - Kamenná Horka.jpg

Informace o objízdné trase

Dobrý den, Obecní úřad obdržel Rozhodnutí o povolení uzavírky a nařízení objížďky.

Důvodem omezení je stavba "I/43 Hradec nad Svitavou-Lačnov" (obchvat Svitav).

Rozsah omezení: úplná uzavírka silnice č. III/0436 v délce cca 600 m. Jedná se o úsek od železničního přejezdu ve směru do Kamenné Horky.

Doba uzavírky:  do středy dne 30.11.2023

Objízdná trasa pro dopravní obsluhu obce Kamenná Horka, IZS,linkovou dopravu a místní občany je vedena po místní komunikaci, po veřejně přístupné účelové  komunikaci navazující na SO 122 na silnici III/0436, trasa je obousměrná.

Uzavírka komunikace nemá vliv na zajištění autobusové dopravy, budou obslouženy všechny autobusové zastávky. Může ale docházet ke zpoždění.

Pardubický kraj- podcast

Pardubický kraj spustil svoji vlastní podcastovou sérii nazvanou Zaostřeno na... V ní se mohou posluchači těšit na zajímavé rozhovory nejen o dění přímo v regionu a o činnosti krajské samosprávy. Všechny díly jsou dostupné na internetových stránkách Pardubického kraje:

nebo na podcastové platformě Spotify. K dnešnímu dni zde bylo zveřejněno šest rozhovorů a další postupně připravujeme.

480x480.jpg

Květná zahrada- Svatojánské slavnosti